BBallZone.Net Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BBallZone.Net Fan Club

"BBallZone.Net Fan Club" - BballZone gerbėjų forumas.Čia galite dalytis žaidimo įspūdžiais, taktikomis ir viskuo kas susija su BBalZone.Net .Čia rasite ir BBallZone.Net klaną.Daugiau informacijos užsiregistravus.
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 D.U.K. apie bballzone.net

Go down 

Ar verta šią temą padaryt lipnią?
Taip
D.U.K. apie bballzone.net Vote_lcap100%D.U.K. apie bballzone.net Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Ne
D.U.K. apie bballzone.net Vote_lcap0%D.U.K. apie bballzone.net Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iš viso balsų : 2
 

AutoriusPranešimas
asas5555
Moderatorius
Moderatorius
asas5555


Pranešimų skaičius : 90
IT : 125
Reputacija : 4
Join date : 2009-10-29
Miestas : Vilnius

D.U.K. apie bballzone.net Empty
RašytiTemos pavadinimas: D.U.K. apie bballzone.net   D.U.K. apie bballzone.net EmptyPir. 11 30, 2009 6:46 pm

Sveiki,sukursiu Dažnai užduodamus klausimus,ne dažniausiai.

K: Aš noriu parduoti savo žaidėją,o man eina tik atleisti.Ką daryti,kad galėčiau parduoti,nes noriu užsidirbti pinigų?
A: Žaidėju neina parduoti.Juos galima tik atleisti ir jie atsiranda vėliau rinkoje.

K: Kaip man po sezono užsiregistruot į draugišką turnyrą?
A: Tiesiog spaudi draugiški turnyrai ir kai pamatai,kad yra laisvų vietų turnyre spaudi prisijungti prie turnyro ir sumoki tam tikrą mokestį.Viskas.Dabar telieka laukti kol prasidės turnyras

K: Kokį biudžetą kažkur man laikyti,kad nebankrutuočiau?
A: Jei patį pirmą sezoną žaidi tai pirk žaidėjus maždaug už vieną tūkstantį ir stenkis palaikyti 100k eurų biudžetą.

K: Man kontraktus siūlo daug remėjų.Ar man sutikt su jų pasiūlimais?
A: Sutik su visais.Taigi nieko mokėt nereiks,kad su visais sutiksi.Su kuo daugiau remėjų sutiksi,tuo daugiau pinigų gausi.

K: Kur man pasižiūrėti kada baigsis kontraktas su mano žaidėju?
Eini į ''Žaidėjai'' ir viršuje spaudi ''Finansai''.Ten rodo kiek laiko su kokiu žaidėju yra kontraktas.

Bus pildoma ir pildoma...Galit ir savo klausimus-atsakymus dėt.
Atgal į viršų Go down
http://www.bballzone.net
 
D.U.K. apie bballzone.net
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» "BBallZone.Net Fan Club" forumas atidarytas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BBallZone.Net Fan Club :: BBallZone.Net :: Pagrindinis-
Pereiti į: